Do zespołu naszego Oddziału dołącza dr Mariusz Cofała specjalizujący się w laryngologii dziecięcej. Doktor Cofała posiadający wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu, zarówno ambulatoryjnym, jak i zabiegowym schorzeń laryngologicznych w naszym Oddziale obejmie opieką najmłodszych pacjentów. 

 

Więcej informacji oraz rejestracja pod numerem 531 404 408. Czekamy również na Państwa pytania pod adresem topmed@ujastek.pl

 

Kilka słów o Panu Doktorze

 

Doktor Mariusza Cofała specjalizuje się w laryngologii dziecięcej. Od 2006 roku pracuje w Oddziale Laryngologii Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka (GCZD) w Katowicach. Jest to renomowany ośrodek, w którym leczone są zachowawczo i operacyjnie dzieci ze wszystkimi schorzeniami laryngologicznymi. Doktor współpracuje z UJASTEK, gdzie wykonuje laryngologiczne zabiegi operacyjne u dzieci i dorosłych. Doskonale wyposażona sala operacyjna szpitala Topmed oraz komfortowe sale pacjentów, wraz z doświadczonym zespołem medycznym daje bezpieczeństwo i wysoki standard realizowanych usług oraz gwarancję satysfakcji z leczenia.

 

Specjalizację z laryngologii dr Mariusz Cofała uzyskiwał w oddziałach laryngologii w Gliwicach, Bytomiu i Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Uczestniczył w szkoleniach organizowanych przez kliniki laryngologii w Wuerzburgu, Hradec Kralove, Bratysławie, Poznaniu i Warszawie. Był stażystą w Klinice Laryngologii Dziecięcej w Chicago.

 

Jest współautorem kilku prac z zakresu laryngologii publikowanych w uznanych europejskich czasopismach laryngologicznych.